MÜÜGITEHINGU JÕUSTUMINE JA HIND

Pärast tellimuse vormistamist edastatakse Tellijale arve. Arve edastatakse Tellijale elektrooniliselt ning automaatselt Tellija poolt ostu vormistamisel märgitud e-posti aadressile.

Tellitud kaupade hinnale lisandub kohaletoimetamise teenustasu.

  • OSC kuller toimetab paki Teie poolt märgitud aadressile postitamisest kahe tööpäeva jooksul. OSC kulleri tellimise tasu:
    • Voodi 17€
    • Madrats, riiul 6

Müügitehingu eest tasumine:

  • Tellija tasub müügitehingu koguhinna vastavalt Müüja poolt saadetud arvele Müüja arvelduskontole Luminor Bank AS’is (makse tegemisel palume kindlasti märkida selgitusse arve number).

 

TARNEAEG JA TRANSPORT

Kauba kohaletoimetamiseks kasutatakse OSC kulleri teenust. Tellimus komplekteeritakse ning kullerteenus tellitakse kahe tööpäeva jooksul arvates tellimuse eest tasutud summa laekumisest Müüja arvelduskontole.

  • OSC kullerteenus. Tellimus toimetatakse Tellijale kätte üle Eesti. Kauba Saajale helistatakse ette ning lepitakse kokku sobiv aeg kauba kättetoimetamiseks. Vedaja laadib koos kaubasaaja abiga kaubad Saaja ruumidesse. Kui Saaja ei ole võimeline või ei ole nõus vedajat abistama, on vedajal õigus kaupa Saajale mitte kätte anda ning antud juhul fikseeritakse vastav olukord kirjalikult.

 

TELLIJA ÕIGUS MÜÜGITEHINGUST TAGANEDA

Tellijal on õigus Tudule.ee e-poes sõlmitud müügitehingust taganeda 14 päeva alates kauba saamise päevast.

– Tagastatav toode peab olema originaalpakendis, kasutamata ning kahjustamata.

– Postikulu ei kuulu tagastamisele.

– Tellija tagastab kauba oma kulude eest.

– Müüja kannab Tellijale toote ostusumma tagasi esimesel võimalusel, hiljemalt kolme tööpäeva jooksul alates tagastatud toote kättesaamisest.

Toote tagastamise soovist palume meile esmalt teatada kirjalikult e-postile

info@tudule.ee ja tooge välja:
– arve number
– tagastatava toote nimetus
– põhjus

 

MÜÜJA ÕIGUS MÜÜGITEHINGUST TAGANEDA

Juhul, kui arve edastamisest Tellijale on möödunud 5 tööpäeva ja  makset ei ole Müüja arvelduskontole laekunud, tühistab Müüja tellimuse.

 

ISIKUANDMETE KAITSE

Isikuandmed, mis on sisestatud tudule.ee e-poes tellimuse tegemiseks on konfidentsiaalsed ja ei kuulu avaldamisele kolmandatele isikutele, välja arvatud Eesti Vabariigi seadusandluses ettenähtud juhtudel. Andmeid kasutatakse tellimuste täitmiseks ja Tellijatega suhtlemiseks.

 

MUUD TINGIMUSED

Müüja ei vastuta tootel ilmnenud puuduste eest, mis on tekkinud ostja süül või kui puudus on tekkinud toote mittekorrapärase kasutamise tagajärjel.

Tootel ilmnevate puuduste korral on Tellijal õigus nõuda Müüjalt toote puuduste likvideerimist (parandamist või asendamist puudusteta tootega). Juhul, kui Müüja ei ole suuteline toodet parandama ega asendama, on Tellijal õigus ostust taganeda ja nõuda raha tagastamist seadusega sätestatud korras.

Tellija ja Müüja vahelised vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Müüja on kohustatud vastama Tellija poolt esitatud kaebusele 5 (viie) kalendripäeva jooksul. Läbirääkimisi peetakse e-maili info@tudule.ee vahendusel.

Tudule.ee  e-poes olevad hinnad on eurodes.

Kogu tellitav kaup on laos kohe olemas.